FORGOT YOUR DETAILS?

אודות

אינטראקטיב555 – שרות אישי והוגנות לכל בעל אתר

אינטראקטיב555 משרתת מאות לקוחות נאמנים מאז שנת 2000

Legend:

  • בניית אתרים
  • אחסון אתרים
  • קידום אתרים
  • ניהול פייסבוק
  • ניוזלטר
interactive555

interactive555

אינטראקטיב 555 (Interactive 555) הינה חברה הנותנת שירותים בתחום פתרונות האינטרנט. החברה מתמחה בהקמה ותחזוקה שוטפת של אתרי

אינטרנט, פורטלים, אתרי תדמית, מערכות פנים ארגוניות, מערכות לניהול תוכן ומסחר אלקטרוני אשר הדגש הוא על מערכות ניהול מתקדמות לניהול התוכן באתר.

 

interactive555

interactive555

אינטראקטיב 555, מעניקה ללקוחותיה פתרון מלא בתחום האינטרנט. הלקוח מעורב בפרוייקט החל משלב התכנון ואיפיון האתר, דרך קו העיצוב וכלה באירוח (אחסון) ותחזוקה שוטפת. כמו כן, מספקת החברה ייעוץ בתחומי השיווק והפרסום באינטרנט, קידום אורגני במנועי חיפוש ושירותי ניהול תוכן מתקדמים הכולים עדכון וכתיבת תוכן מותאם למנועי חיפוש באתר.
אינטראקטיב 555 נותנת גם מענה "נושק" לאתרי אינטרנט כדוגמת: עיצוב ובניית דפי נחיתה, הכנת מצגות פלאש, הפקת סרטי תדמית, סרטוני תלת מימד ועוד משימות על פי דרישות וצרכי הלקוח.
אינטראקטיב 555 מחזיקה ברשותה שרתי אינטרנט בחוות השרתים של בזק בינ"ל ומעניקה ללקוחותיה שירותי אירוח ושירותי אחסון לאתר האינטרנט תוך הקפדה על הסטנדרטים המחמירים ביותר הקיימים כיום בשוק מבחינת אבטחת מידע ומבחינת יציבות הרשת.

אינטראקטיב 555, מפתחת את מוצריה בטכנולוגיות של חברת מיקרוסופט (ASP ו-.NET)  וכן מוכרת בתכנית השותפים הבכירה של חברת מיקרוסופטכמו כן – אנו נותנים פתרונות פיתוח גם בסביבת הקוד הפתוח/דרופל/PHP  וורדפרס וכדומה.
תמהיל הלקוחות שלנו מגוון והוא כולל עסקים קטנים, עצמאיים וחברות גדולות. כל לקוח מקבל מענה ישיר לפי צרכיו. בין לקוחות החברה נמנים: איגוד לשכות המסחר (איגוד הפלסטיקה והגומי, איגוד הריהוט הישראלי, איגוד האבן), חברת גני יהושע, לשכת יועצי המס בישראל, דן אנד ברדסטריט, בית חולים תל-השומר, קבוצת גולד מוטורס (שילובים מוטורס, חולון מוטורס, סוזוקי חולון) ורשת מלונות מריוט (מערכת ניהול פנים ארגונית)  וכן חברות פרטיות רבות ובנוסף מספר גדול של לקוחות בארץ ובחו"ל.

 

הצטרף עוד היום להיות אחד מבעלי האתרים של חברת אינטראקטיב555, תתפלא כמה זה קל ופשוט

בנייה ופיתוח אתרי אינטרנט

צוות מקצועי ומנוסה יסייע לך למצוא את הכיוון הנכון לעסק שלכם באינטרנט. אתרי סחר, אתרי תדמית או אתרי תוכן - אנו ננתח, נאפיין ונוציא לפועל תכנית עבודה מסודרת לאתר. כל אתרי החברה מותאמים לגלישה סלולרית וידידותיים למנועי חיפוש לשם קידום יעיל.

מאות לקוחות מרוצים ונאמנים הם העדות הטובה ביותר שלנו ליכולות הגבוהות של צוות הפיתוח שלנו.

כי באינטראקטיב555 מדברים אינטרנט כמו שאחרים מדברים עברית

אפליקציות, רשתות חברתיות

לאתר אינטרנט ישנן פלטפורמות וירטואליות תומכות רבות לסייע לחברתכם. בהתאם לאפיקי השיווק של חברתכם ניתן להשתמש ברשתות החברתיות (פייסבוק) לניהול פעילות שיווקית.

כמו כן, פיתוח אפליקציות לסלולר הינו תחום מתרחב מיום ליום מבחינת היקף שימוש ולכן גם בערכו השיווקי.

כי באינטראקטיב555 מדברים אינטרנט כמו שאחרים מדברים עברית

אנו זמינים ללקוחותינו בכל ימי השבוע

מגוון רחב של אמצעי קשר הכוללים מיילים, טלפונים ישירים והודעות SMS. לקוחות החברה נהנים משרותי תמיכה טכנית מיידיים בנוגע לאתר שלהם או לאופציות אינטרנטיות נוספות שעולות מפעם לפעם.

הצטרפו עוד היום לחוג לקוחות אינטראקטיב555 וקבלו שרות מקיף לכל עבודת רשת האינטרנט שלכם

שקיפות מלאה ללקוח

לקוחותינו נהנים ממידע שוטף המוזרם אליהם בנוגע לאתר ואו לפעילות אינטרנטית נוספת עבודה הם משתמשים בשרותינו. אם זה קידום האתר, פרסום, ניהול מועדון לקוחות, רשתות חברתיות, אפליקציות סלולר...ועוד ועוד.

סטודיו גרפי למגוון משימות רחב

בסטודיו המתקדם שלנו תמצא זוכי תחרויות עיצוב שמתמחים בעיצוב לאינטרנט. אם מדובר בקו עיצובי לאתר, או בעיצוב לדף נחיתה צוות המעצבים שלנו נכון למלאכה. אנו נעצב לכם

סטודיו לעיצוב כולל גם מומחי פלאש, עורכי וידאו מנוסים ואנשי קריאטיב ותוכן לתכנון הקו העיצובי לאתר שלכם.

בנוסף לפתרונות עיצוב לאינטרנט ניתן למצוא בסטודיו גם עיצוב לוגו מזהה לחברה, עיצובי נייר מכתבים, תכנון באנר פרסום (לפרינט או לאינטרנט), בניית כרטיס ביקור המעביר את המסר הנכון ועוד..

הנסיון שלנו במספרים

1000+

מעל 1000 דפי אינטרנט מאוחסנים

250+

מעל 250 פרוייקטים בהם היינו מעורבים

100+

מעל מאה לקוחות שוטפים

15+

מעל 15 פרוייקטים בהם אנו מעורבים ברגע זה

לא תאמין כמה זה קלאתר ב-3 צעדים

גם האתר המסובך ביותר וגם האתרים הפשוטים והקטנים, כולם עוברים את אותו תהליך ומקבלים את אותו יחס מהצוות המקצועי שלנו. לאורך הדרך אנו נעדכן אתכם בשלבים ונציג בפניכם לאישור את עבודתנו.

צור קשר - הצעד היחיד אותו אתה מתבקש לבצע +

אפיון ותכנון

בכדי לבנות את האתר הנכון לכם, קודם נבקש להבין מה אמור להיות אופי האתר, מהם מאפייני העסק אותם יש להבליט ובחירת קו עיצובי.

עיצוב ובניה

הקמת אתר אינטרנט מעוצב על פי האפיון עליו הוחלט. האתר יהיה מותאם לקידום במנועי חיפוש ויקושר לדף העסק ברשתות החברתיות

אחסון וניהול

ניתן לאחסן אצלנו את האתר החדש ותוכלו להשתמש גם בשרותי התוכן שלנו בכדי לנהל את פעילות האתר ובשרותי קידום האתרים שלנו בכדי לחשוף אותו